Kolonyalı Mendil Nedir

Kolonyalı Mendil

ıslak kolonyalı mendil, stick şeker, ikram seti, hijyenik mendil
Kolonyalı mendil ve Islak Mendil Nedir?
Kolonyalı ve ıslak mendiller kullanım kolaylığı ve kullanış amaçlarının fazla olmasından dolayı herkes tarafından geniş kullanım alanlarına sahiptir. Yüksek kalite ve yüksek hijyene sahip olan kolonyalı ve ıslak mendiller ışık ve ısıya dayanıklı olarak 1, sınıf ambalajların içine konulup sızın kullanımınıza kadar önemle muhafaza edilir.
Kolonyalı ve ıslak mendiller kullanım esnasında sızı rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur.
Dış yüzeyi 1. Sınıf kuşe kağıt, veya triplex folyo kağıtlar, iç malzemesi (30 - 50 gr) tela veya non-woven havlu isteğe bağlı ithal parfüm veya kolonya ile emdirilmiş, hijyenik ortamda paketlenmiş tek kullanımlık üründür.
Baskılar flexo ve trigonomi de yapılmakta olup, tek renkten sekiz renge kadar geniş bir baskı seçeneği bulunmaktadır.

Kolonyalı ve Islak Mendil Üretimi
İmalatını yapmakta olduğumuz kolonyalı ve ıslak mendiller sahip olduğumuz yüksek teknolojide 1, kalite ve hijyene sahip olarak üretilir. Bunun bilincinde olarak kullandığımız malzemelerde ana hedefimiz kalitedir.
Mevcut piyasa koşullarının üstünde olmak için her zaman urun kalitemizi üst seviyede tuttuk ve rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmuş bulunmaktayız.

Neden Kolonyalı ve Islak Mendil?

Rahatlatıcıdır
Pratiktir
Ferahlatıcıdır
Ekonomiktir
Hijyeniktir
Kalitelidir

Kolonyalı ve Islak Mendil Kullanım Alanları
Kolonyalı ve ıslak mendiller;

Restoranlarda
Temizlik esnasında
Cafe bar ve otellerde
Taşıma ve turizm şirketlerinde

Promosyon ve reklam amaçlı olarak her türlü yaşam alanlarında kullanılır.

Sizde Kolonyalı Mendil Sahibi Olmak İstiyorsanız
Tek Yapmanız Gereken+90 543 788 58 02 no lu gsm den 7 gün 24 saat sipariş verebilir veya sipariş ver linkini tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurup bize göndermek olacak.

   ««  Sipariş Ver   »»

BUNUN İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN RANDEVU VERMEK

ıslak kolonyalı mendil, stick şeker, ikram seti, hijyenik mendil
Doğanın kendi kendini yenileme işlemini evinize getiriyor.Doğada ki hava değişim olayları (yağmur,kar,kırağı,çiği,fotosentez)gibi doğal olaylar havayı sürekli tazeliyor.Aksi olduğu düşünülseydi bu kadar baca dumanı , araba egzozu , insan atıkları , hayvan atıkları ve akla gelmeyen bir çok şekilde sürekli yaşadığımız atmosferi kirletiyoruz.Doğa kendini yenilemeseydi bu dünya yaşanılmazdı.Kolonyalı Mendil ise sizin için bu işlemi evinizde yapıyor.Evinizde halı,koltuk tüyü ve tozu,hayvan tüyleri,dışarıdan elbiselerimizle getirdiğimiz tozlar,camı açtığımızda dışarıdan gelen tozlar ve en kötüsü alerjik hastalıklara sebep olan mite,alerjenler,polenler,bitki küfleri gibi bir çok canlı organik bulunmakta.Bu kirliliği doğanın yaptığı gibi Kolonyalı Mendil sizin için evinizde yapıyor.Bu sayede eviniz yaşanmaya değer hale geliyor.

Sizde Artık Kolonyalı Mendil Sahibi Olmak İstiyorsanız
Tek Yapmanız Gereken 0212 875 72 00 no lu gsm den 7 gün 24 saat sipariş verebilir veya sipariş ver linkini tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurup bize göndermek olacak.

 

   ««  Sipariş Ver   »»

www.islakkolonyalimendil.com
Bu web sitesi mesadizayn.com tarafından yapılmıştır.